Odpowiedni żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego wielbiciela kotów

Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, których obecność w domu jest nieodłącznie związana z niezbyt przyjemnym zapachem. W rzeczywistości koty to jedne z najczystszych zwierząt domowych, które godzinami myją swoją sierść a potrzeby fizjologiczne bez żadnego problemu załatwiają do kuwety.
Kocięta bardzo szybko uczą się korzystania z kuwety. Zazwyczaj wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę od razu zapamięta to miejsce. czasem bywa jednak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.

Continue reading

Wszystko co najwspanialsze proponuje nam mera dog

Jeżeli posiadamy jakieś zwierzątko w mieszkaniu oraz pragniemy, aby jak najdłużej nam ono było towarzyszem, to musimy zrobić wszystko, by zadbać o jego odpowiedni rozwój. Dlatego właśnie pies czy kot nie powinny zjadać tego, czego my nie zjedliśmy, a na pewno odwrotnie, muszą dostawać karmę, która będzie opracowana specjalnie dla nich i będzie zawierała wszelkie najistotniejsze składniki odżywcze. Trzeba także zwracać uwagę na to, żeby podawana przez nas karma przemieniała własny skład, by nie okazała się być ciągle identyczna, zatem w domu musimy posiadać jej suchą, jak także mokrą odmianę.

Continue reading

Obroża dla psiaka i wiele innych akcesoriów dla zwierząt

Zdecydowana większość z nas wielbi zwierzęta. Pośród zwierząt domowych przeważają psy oraz koty. Każdy z powyższych pupili ma swoich ulubieńców. Koty wydawałoby się są bardziej samodzielne i łatwiejsze np. w transporcie. Z kolei tymi zwierzakami, które w całości poświęcają się swoim właścicielom, są psy.

Continue reading

Podstawowe informacje dla każdego, kto zamierza mieć psa lub kota w bloku.

Od wieków ludzie bardzo chętnie trzymają w domach zwierzęta. Przed laty miały one bardzo ważne zadania, psy używano w polowaniach oraz do pilnowania domów, a głównym zadaniem kotów było polowanie na różne gryzonie, które mogły spowodować duże zniszczenie pożywienia. Obecnie oba te zwierzaki cały czas są naszymi wiernymi towarzyszami, choć współcześnie ich rola jest nieco inna – stają się po prostu kolejnymi z domowników, a zdarzają się nawet przypadki, kiedy zwierzak zaczyna zastępować komuś dziecko.

Continue reading