Home

Zoolandia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/creativereefing.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z jakiego powodu labradory są tak wspaniałymi psami?

szkło
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Dźwięk wystrzału a potem odrywającego się nagle do lotu myszołowa przyciągnął naszą uwagę. Popatrzyliśmy czujnym wzrokiem na gałęzie okolicznych drzewek. Nie na długo wszakże, ponieważ za naszymi plecami dał się dosłyszeć kolejny dźwięk.

Hodowla zwierzątka - odpowiedzialne wyzwanie

Królik miniaturowy
Autor: Marcin Moga
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo ludzi ma współcześnie zwierzątka domowe. Z pewnością można bez żadnych badań stwierdzić, iż większość posiada psa lub kota. Jednak sporo jest również takich osób, które nie cenią miękkiego futerka, tylko decydują się na zwierzątko jakie nie należy do ssaków.

Unikalne zastosowanie akwarium w domu

osuszacze
Autor: Clint Budd
Źródło: http://www.flickr.com
Estetyczne uzupełnienie przestrzeni domowej co roku wspina się na coraz wyższy poziom. Klienci ciągle starają się znaleźć nowe bardziej apelujące wizualnie jak i wydajniejsze narzędzia do zaakcentowania niepowtarzalności swojego domu.

Jak karmę dobierać dla kotów po kastracji? Jaka będzie najlepsza? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

chomik
Autor: GrrlScientist
Źródło: http://www.flickr.com
Koty są dojrzałe płciowo już w wieku około 6-12 miesiąca, w tym okresie w związku z tym wielu opiekunów decyduje się na ich kastrację. Wszystko przez to, iż dorosły kocur znaczy teren, a zapach wydzieliny, jaką pozostawia jest dość nieprzyjemny

Elektroniczny pastuch to rozwiązanie dla twojego psa, szczególnie jeżeli nie możesz zbudować płotu naokoło domu

źródła
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie psów pragną zagwarantować im najlepsze i najbezpieczniejsze warunki bytowe. Pragną, aby ich czworonogi równocześnie miały troszeczkę swobody, chociażby podczas spacerowania na około domu. Czasem właściciele nie chcą budować zagrody dla czworonogów, alternatywę w podobnych przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.

Doskonałej jakości akcesoria dla czworonogów dostępne w sieci

żwirek dla kota
Autor: Mo Kaiwen
Źródło: http://www.flickr.com/
Właściciele kotów bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę, jak istotny jest wybór wysokojakościowej karmy oraz innego rodzaju akcesoriów. Aktualnie tego rodzaju asortyment jest oferowany także przez Internet. Internetowe sklepy zoologiczne mają niezwykle szeroką ofertę, dlatego każdy ma szansę odszukać coś dla siebie.

Szukasz pomysłu na ciekawy sposób na spędzenie wolnego dla Twojego dziecka?

jazda konna
Autor: Shannon Veerkamp
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie każdy rodzic zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, jak dużo uwagi wymagają dzieciaki. Jeżeli Ty także jesteś rodzicem, bez wątpienia też tego nie raz doświadczyłeś. Konieczność zorganizowania dziecku atrakcyjnych zajęć jest kłopotliwa głównie wtedy, kiedy musisz pracować. Jak nie oszaleć i zorganizować dziecku czas w czasie wakacji szkolnych i pozostałych wolnych dni?

Najważniejsze zasady dotyczące zakładania gołębników, w jaki sposób należy dbać o kondycję i zdrowie ptaków.

gołąb pocztowy
Autor: A N Suresh Kumar
Źródło: http://www.flickr.com
Gołębie wielu osobom będą się kojarzyć w pierwszej kolejności z sympatycznymi, miłymi ptaszkami, które dzieci bardzo lubią karmić na rynku w Krakowie. Są też osoby, jakie nie do końca za nimi przepadają, zwłaszcza jeżeli mieszkają koło nich i borykać się muszą z codziennymi hałasami i sprzątaniem odchodów.

Jakiego typu zabawki będą najlepsze dla naszego psa i zapewnią mu wyśmienitą zabawę?

pies
Autor: romana klee
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto jest właścicielem psa, wie jak bardzo istotna jest zabawa z pupilem. Kiedy jednak jesteśmy w pracy albo zostawiamy psa podczas wakacji u znajomych, warto zadbać o zabawki dla niego, dzięki którym masz pies z pewnością nie będzie się nudził.

Masz psa albo kota? Powinieneś systematycznie odwiedzać sklep zoologiczny, gdzie znajdziesz potrzebne produkty

kot
Autor: Juanedc
Źródło: http://www.flickr.com
Zwierzę w domu to ogromna radość, bez względu na to czy jest to pies, kot, a może rybka, na jaką będziemy spoglądać z prawdziwą przyjemnością, gdyż akwarium to nadzwyczaj miły widok dla oczu. Jeżeli ty też masz albo zamierzasz mieć jakiegoś zwierzaka, musisz systematycznie zacząć odwiedzać sklep zoologiczny, ponieważ jedynie tam odnajdziesz wszystko, co niezbędne jest w trosce nad nim.
Powered by Drupal, an open source content management system