Home

Zoolandia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/creativereefing.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy przy użyciu granulatora możemy wytwarzać własne pasze?

Parasole
Autor: Julia
Źródło: http://www.flickr.com
Do produkowania pasz dla swoich zwierząt używa się szczególne maszyny do granulowania. Wytworzone granulki posiadają zawsze ten sam kształt oraz skład. Pasze granulowane mają małą wilgotność, a to przedłuża ich czas magazynowania.


Tego typu maszyną jest granulator.

Akwarium – zainteresowanie dla małych i dużych<br />

rybka w akwarium
Autor: Alex
Źródło: http://www.flickr.com
Akwarium może posiadać każdy. Jednak czy każdy powinien? Otóż nie, toteż zważając na ten fakt powinniśmy przed zakupem zadać sobie parę decydujących pytań, które pomogą w podjęciu decyzji. Pytanie numer jeden: czy posiadamy wystarczającą ilość czasu na opiekę nad akwarium i jego mieszkańcami? Obowiązki, jak to obowiązki – wymagają od nas nieco zapału i czasu.
To, jak pielęgnować podwodny świat ryb, skorupiaków i roślin, zależy od rodzaju wody i mieszkających w niej zwierząt.

Spuszczele – w jaki sposób zabezpieczyć drewno przed niniejszymi owadami oraz jak sobie poradzić, kiedy spuszczele już zainfekowały budynek

spuszczele
Autor: red.raleigh
Źródło: http://www.flickr.com
Spuszczele to jeden ze szkodników drewna, który może zagnieździć się tak samo w pojedynczych produktach z drewna, jak też w całych budynkach, a wówczas zwalczanie spuszczela jest już o wiele cięższe. Czym odznacza się niniejszy owad i co robić, gdy zauważymy jego obecność? Zacznijmy od tego, że spuszczele to jedne z groźniejszych szkodników, jakie należą do chrząszczy należących do rodziny kózkowatych. Atakują wyłącznie martwe drewno, a zatem takie, które zostało wycięte. Może to być zarówno drewno z kraju, jak i zagraniczne gatunki, np. modrzewie.

Jak odpowiednio zadbać o swojego czworonożnego przyjaciela

Pies
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Zwierzę to przyjaciel człowieka. Często najwierniejszy przyjaciel. To radość, przyjaźń i oddanie. Doskonała bezwarunkowa miłość – dużo więcej daje, niż bierze. Jednak nasza miłość – ludzi, nie wystarczy. Albowiem bycie właścicielem psa czy kota to nie tylko przyjemność. To też odpowiedzialność za naszych mniejszych przyjaciół. Poranne wyjścia, troska o ich wygląd i prawidłowe odżywianie.

Należy pomyśleć czy nie może być zainstalowane niewidoczne ogrodzenie dla psa

Mały pies
Autor: jannok
Źródło: http://www.flickr.com
Uwielbiamy naszego pieska, przez to nie pragniemy, aby na terenie naszej posiadłości, był on wiązany do łańcucha, albo żeby zmuszony był przesiadywać w kojcu? A jednocześnie mamy już dosyć tego, że przebiega po naszych ulubionych kwiatach oraz niszczy drzewa, które mieszczą się w ogrodzie?

Akcesoria dla czworonogów znakomitej jakości na rynku

zabawka dla psa
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Na stronie www producenta trafić można na świetnie przygotowaną paletę rozwiązań, które są szyte na miarę. Znakomitość dostępnych tam ofert jest bezsprzeczna, z tego też powodu wskazane jest systematycznie sprawdzać dostępność różnych opcji. Między innymi to właśnie obroże dla psów cieszą się ogromnym uznaniem na rynku, natomiast zachwycających propozycji przybywa nieustannie. Spora liczba imponujących zestawień oraz bardzo atrakcyjne ceny – to wszystko podoba się klientom najbardziej i reklama powstaje w sposób naturalny.

Jakiego rodzaju choroba gołębi pocztowych jest najbardziej poważna? Czy jesteśmy w stanie ją wyleczyć? Jakie są metody?

list pocztowy
Autor: Sludge G
Źródło: http://www.flickr.com
Jak każde ze zwierząt, pocztowe gołębie są również podatne na różnorakie choroby. Duża liczba z nich jest śmiertelnych, z wieloma jednakowoż jesteśmy w stanie efektywnie zawalczyć. Jakiego typu choroba jest najbardziej znana i jak można z nią walczyć? Najbardziej powszechna i najczęściej występująca jest trichomonoza, obok salmonellozy, należy do najbardziej niebezpiecznych chorób gołębi. Największy problem powoduje u ptaków młodych w momencie opuszczania przez nie gniazd oraz samodzielnego przyjmowania jedzenia. Leczona z niezbyt konkretną konsekwencją powoduje dosyć duże straty. Podczas pierwszych objawów trzeba pamiętać, iż najlepsze leki dla gołębi pocztowych mogą zminimalizować późniejsze powikłania. Chorobę takiego typu wywołuje pierwotniak jednokomórkowy z rodziny wiciowców - co oznacza rzęsistek Trichomonas columbae.

Domowy pupil – jak można obecnie prawidłowo zatroszczyć się o jego zdrowie?

owczarek
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia to ogromna odpowiedzialność, z tego względu jeżeli ma się w planach jego przygarnięcie, przede wszystkim należy dogłębnie przemyśleć własną decyzję. To absolutna podstawa. Osoby, które już są posiadaczami psa lub kota muszą zatroszczyć się o jego zdrowie. Jakim sposobem? Głównie, pilnując diety. To, jaką karmę podaje się zwierzęciu ma istotny wpływ na organizm. Doskonałymi opiniami charakteryzuje się bosch karma dla psa.

Karmy applaws i canagan gwarantują zbilansowane i pełne wartości odżywczych pożywienie dla twojego psa i kota.

Pies rasy mastif tybetański
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel psa lub kota chce dla swego podopiecznego tego co najkorzystniejsze. Poczynając od ogromu miłości, aż po miskę z posiłkiem. Trzeba pamiętać, że należycie nakarmiony zwierzak będzie mniej chorował i śliczny, a przede wszystkim będzie przy nas każdorazowo trwał.

W jaki sposób dbać o dobre zdrowie zwirzątka?

kot
Autor: Benjamin Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Zwierzęta tak jak ludzie wymagają prawidłowej pielęgnacji, żywienia oraz specyfików, jakie pomogą im cieszyć się zdrowiem. Troszczymy się o naszych zwierzęcych przyjaciół, gwarantując im bezpieczeństwo. Na co najbardziej należy zwrócić uwagę, aby pupil był szczęśliwy?
Powered by Drupal, an open source content management system