Należy próbować realizować muzyczne marzenia!

Odwieczne marzenia o grywaniu na jakimś instrumencie muzycznym z pewnością można nietrudno zrealizować. Wreszcie! Bo chociaż w istocie pewne marzenia są bardzo ciężkie do wykonania, przykładowo zagranie dla wielomilionowej publiczności albo wygranie Grammy, ale nie wydaje się, że granie na powiedzmy perkusji miało stanowić znaczący kłopot.

Continue reading

Pasja jest niezwykle ważne, lecz też ważne jest to, by stąpać twardo po ziemi. W przeciwnym wypadku może nam się nie poszczęścić

Temat, jak bardzo różnią się marzenia od stanu faktycznego, warte jest poświęcenia mu kilkunastu sporych tomów. Wiecie jak to jest, zajmujecie się czymś przez jakiś czas, pewien projekt, jaki ma być rzeczywiście niezły, myślicie o tym jaki da efekt, jak niesamowicie spodoba się wszystkim interesującym się tematem. W końcu przychodzi dzień, kiedy twoje dzieło ujrzeć ma światło dzienne, ty czekasz na reakcję widzów i… nic wielkiego, a wręcz klapa. Realność kolejny raz zwyciężyła.

Continue reading

Czy nasze hobby muszą być błahe?

Każdy z nas niewątpliwie posiada pewną pasję w swoim życiu. Jak się okazuje, wielokrotnie nasze pasje pomagają nam znaleźć sens życia, skutkiem tego niejednokrotne wybitnie dużo zależy od tego, jak wiele czasu na nie poświęcimy. W tym miejscu pożądane byłoby również dodać, że przedmiotem naszych pasji bywają ogromnie różnorodne tematy.

Continue reading