Karta przeżycia niezbędnym gadżetem dla każdego.

Wszyscy lubimy zaczerpnąć chwili relaksu poza miastem.Nieważne czy jedziemy na niedługą przejażdżkę do parku,decydujemy się na dłuższą wyprawę nad jezioro czy wielce wyczekiwane wakacje, zwykle wyjazd rozpoczynają dokładne przygotowania. Zależnie tego jak długi urlop planujemy, przygotowania wstępne potrzebują różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, aby uchronić się przed bezradnością wynikającą z niedoboru sprzętu koniecznego do zażegnania niespodziewanego problemu? Jest mnóstwo zastawów narzędzi, które dzięki swojej wielozadaniowości mogą uratować sporą część nagłych sytuacji w których potrzeba konkretnych narzędzi. Niestety przeważnie są dość kosztowne, a dodatkowo zajmują dużą ilość miejsca.

Nie jest to kłopotliwe w przypadku przemieszczania się pojemnym autem, jednak w sytuacji, kiedy decydujemy się odbyć pieszą wyprawę z plecakiem,lub zdecydowaliśmy się na wycieczkę rowerową, nieznajdziemy miejsca na dodatkowe bagaże i marnowanie miejsca potrzebnego na artykuły pierwszej potrzeby.

Jeżeli jesteś zdania, że chcesz odszukać zbliżone materiały, to zobacz wskazówki z www – to trochę odmienny punkt widzenia, jednak również jest warty polecenia.

Jak zabezpieczyć się przed nieprzewidywanymi sytuacjami bez konieczności przewożenia z sobą ogromnej ilościwszelakich urządzeń?

Wspaniałym przedmiotem może okazać się karta przetrwania . Stalowa karta o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim miniaturowym rozmiarom zmieści się we wszystkich portfelach. Skromny stalowy gadżet przyda się w wielu nagłych sytuacjach, na którenie byliśmy gotowi.

Warto mieć ją zawsze przy sobie, ponieważ zastępuje aż 10 innych przedmiotów. Karta przezycia może być stosowana na przykład jako otwieracz do puszek, klucz do śrub lub kątomierz. Dodatkowo jest zaopatrzona w otwór do przymocowania smyczy lub kółka z kluczami, dzięki czemu możesz trzymać ją zawsze pod ręką.

kontakt z nami