Monitory 83

Dziś, jeśli chcemy się wyróżnić powinniśmy znaleźć na to dobry sposób. Reklam w TV jest całe mnóstwo. Bardzo wiele jest też bilbordów. I pewnie sporo jest telebimów. Ale, jeśli chodzi o telebim to reklama na nim zawsze będzie dobrym pomysłem. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, telebim najbardziej przykuwa uwagę (tak jak ten: polecana www). Bilbord oczywiście jest widoczny, gdy zasłania sporą część budynku, ale w końcu się do niego przyzwyczajamy i nie trzeba nawet na niego

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

patrzeć, żeby wiedzieć cóż tam na nim zostało pokazane, a z telebimami jest zupełnie inaczej. Przeważnie wyświetlają się na nich reklamy kilku firm, przez co suma summarum nigdy nie mamy pewności czyją reklamę zauważamy. Tak, więc jeżeli zależy nam na reklamie, która wyróżni naszą firmę z tłumu, to warto pomyśleć o kupnie telebimu o odpowiedniej wielkości. A jeśli nie mamy funduszy na taki wydatek to dowiedzmy się, kto jest właścicielem już zainstalowanych telebimów i zapytajmy jakie byłyby koszty pojawiania się reklamy naszej marki na nich. Można porównać parę ofert i postawić na tę najbardziej dla nas odpowiednią. Nie jedynie pod względem kosztów, ale również związaną z lokalizacją telebimu. Musimy zawsze, przy jakiejkolwiek reklamie pamiętać o tym, do kogo mamy zamiar trafić.

Jeśli chciałbyś trafić do sporego grona odbiorców

Sporo osób wiele razy oglądało jakieś wydarzenia sportowe na telebimach.świetna propozycja nasiona marihuany automatyU nas w kraju pod gołym niebem organizowane były strefy kibica z telebimami właśnie, by transmisja z jakiegoś sportowego wydarzenia mogła trafić do jak największego grona odbiorców. Z tego powodu telebim jest czymś, co kojarzy się z fajnymi rzeczami. Dlatego patrzymy na telebimy, które są na ulicach i na arenach sportowych też.

A jeżeli sami prowadzimy firmę i myślimy o dobrej reklamie, to myślimy o tym czy przypadkiem nie rozpocząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: dobry światłowód bielsko biała przykład. Warto wziąć pod uwagę taką opcję, bo to rzeczywiście pozwala na większe zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów. Oczywiście nie może to być jedyny sposób reklamowania się, ale powinniśmy swoje marketingowe pomysły dopełnić o reklamę na telebimie. W dzisiejszych czasach jedynie dzięki właściwej reklamie jesteśmy w stanie przekonać do siebie klientów. Owszem nasze produkty mogą być świetnej jakości, ale najpierw musimy przekonać klientów, żeby sięgnęli właśnie po nie i od tego jest reklama.