Karmy applaws i canagan gwarantują zbilansowane i pełne wartości odżywczych pożywienie dla twojego psa i kota.

Każdy posiadacz psa lub kota pragnie dla swego towarzysza tego co najkorzystniejsze. Zaczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Trzeba wiedzieć, że należycie nakarmiony zwierzak będzie zdrowy i piękny, a w szczególności będzie obok nas zawsze trwał.

sprawdź ofertę na jedzenie dla psów i kotów Canagan

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Zapotrzebowania pod względem żywienia psów i kotów są naturalnie różne od siebie, nie porównując już do żywienia ludzkich. Właśnie dlatego powstała karma właściwa biologicznie. Canagan jest odpowiedzią na naturalne zapotrzebowanie żywieniowe mięsożerców, którymi są nasze pupile. Składniki w niej zawarte to zwłaszcza mięso i mała ilość węglowodanów, a tego nie da się powiedzieć o karmach, które możemy spotkać w każdym sklepie. Karma canagan zapewnia za to właściwie stworzony i przebadany przez lekarzy stan elementów odżywczych. Porcje białka, tłuszczu i mięsa są w niej na odpowiednim poziomie, co skutkuje, że jest ona idealnym pokarmem dla zwierzaka, ponieważ odpowiada jego biologicznym zapotrzebowaniom na dietę.

Kolejnym równie genialnym typem doskonale zbudowanej karmy jest producent applaws – sprawdź ofertę na akcesoria i jedzenie http://sklep.acana.com.pl/45-jedzenie-liofilizowane dla zwierzaków. Są to karmy najznakomitszej jakości, spełniające potrzeby zdrowego i należytego żywienia zwierzaka. W produktach tej firmy znajdują się pokarmy bezzbożowe, hipoalergiczne o szczególnie wysokiej zawartości mięsa. Dla kotów jest to 80%, zaś dla psów 75%. Istotne jest tutaj to, że stosowane przy tworzeniu jest mięso, nie wyłącznie surowce zwierzęce.

Pies na kolanach właściciela

Autor: Christopher „Rice”
Źródło: http://www.flickr.com
Karmy applaws stanowią wysokiej jakości pokarm, którego idealnie zbilansowane wartości odżywcze pasują zapotrzebowaniom dietetycznym naszych psów i kotów. Producent stawia na najwyższą jakość i w opakowaniach znajdziemy genialne kawałki mięsa z dodatkami. Już od dziś dzięki propozycji i możliwości doboru karmy dla naszego psa i kota, mamy możliwość zagwarantować mu bezpieczny wzrost i szczęście. Wyłącznie właściwie dobrane i przetestowane karmy takie jak applaws czy canagan dają pewność, że jedzenie Jedzenie mokre w acana psa lub kota będzie pożywieniem bogatym w wartości odżywcze i przeznaczonym dla zwierząt.