Wady i zalety lamp typu angel eyes, kiedy ich montaż jest opłacalny

Każdy pojazd wyposażony jest w montowane seryjnie reflektory. Inżynierowie najczęściej, bo nie jest to niestety reguła, projektują je tak, żeby przy użyciu dobrych żarówek odpowiednio oświetlały drogę. Poza tym lampy, szczególnie przednie, stanowią spójną całość karoserii samochodu. Lecz niektórzy kierowcy nie będą do końca zadowoleni ze swoich lamp i będą eksperymentowali. Niektórzy idą z tymi pomysłami trochę za daleko, bo na przykład montują reflektory, które nie spełniają warunków technicznych.

samochód

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Samochody takie często nie przejdą obowiązkowego przeglądu, a przy policyjnej kontroli właściciel może stracić dowód rejestracyjny. Inni ograniczają się jedynie do montażu soczewkowych lamp z ringami, które nadają pojazdowi bardziej dynamicznego, sportowego wyglądu. Tego typu lampy zwane popularnie angel eyes cieszą się dużą popularnością pośród osób lubiących tuning, dostępne są do dużej ilości marek samochodów, w tym również starszych sprzed kilkunastu lat.

Na rynku w naszym kraju swoje produkty proponuje kilka firm które sprzedają vectra angel eyes – Sklep Oemtuning vectra angel eyes. Lampy te będą miały swoich dużych zwolenników, lecz też od czasu do czasu będą się pojawiać jakieś gorsze opinie na ich temat. Z pewnością wszystkie oferowane w naszych sklepach prelude angel eyes mają homologację europejską, więc można je legalnie stosować w swoich autach, bez niebezpieczeństwa,

samochód

Autor: bertknot
Źródło: http://www.flickr.com

że w przypadku kontroli policyjnej będą jakieś problemy z tego tytułu – Sklep Oemtuning. Lampy te działają na standardowe żarówki dostępne w sklepach i nie wymagają żadnych innych zabiegów czy konieczności podłączania jakiś układów.

W zasadzie ich montaż ogranicza się do wyjęcia starych reflektorów, przykręcenia nowych i przyłączenia przewodów zasilających. O ile pod względem użyteczności i świecenia opinie użytkowników są różne, o tyle niezaprzeczalnym ich atutem będzie wygląd.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz w treści (https://dominikkania.pl/) zamieszczony w tamtym miejscu tekst. Są w nim dodatkowe wiadomości. One również prezentują tę kwestię.

Świecące w nocy pierścienie każdemu samochodowi nadadzą agresywnego charakteru, jeśli dodatkowo wraz z wymianą lamp pójdą jakieś inne prace tuningowe, to można będzie uzyskać naprawdę ciekawą stylistykę.