Wielu z nas niezwykle lubi pamiątki z albo podarunki od rodziców, które były zrobione samodzielnie

W wielu sytuacjach do rzeczy, które były przez kogoś wykonane własnoręcznie, posiadamy ogromny sentyment. Nawet jeśli wykonało to dziecko i prezent jest daleki od ideału, cieszy nas poświęcenie naszej pociechy i wysiłek jaki włożyło w przygotowanie niespodzianki.

ozdoby choinkowe

Autor: makelessnoise
Źródło: http://www.flickr.com

Nierzadko w ten sposób zostajemy posiadaczami laurek, ale także pięknie pomalowanych pudełek i szkatułek.
Własnoręcznie zrobione szkatułki drewniane nie muszą zostać koniecznie prezentem. Mamy możliwość zrobić je osobiście w domu. Cudownie i wyjątkowo będzie prezentować się pudełko decoupage http://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/DREWNIANE-PUDELKA/160, gdyż drugiego takiego nie zobaczymy w żadnym miejscu na świecie. Z tej przyczyny metoda malowania pudełek, krzeseł albo nawet talerzy w stylu decoupage jest tak modna. Jesteśmy wtedy posiadaczami unikatu, a ponadto mamy możliwość przedmiot pomalować dokładnie tak, jak widzimy to oczyma wyobraźni. Decoupage jest techniką, która polega na naklejaniu rysunku wyciętego z tektury na konkretną powierzchnię (drzewo, kryształ, metal) i pokolorowaniu jej w wybranych przez siebie barwach. Jeśli interesuje nas technika decoupage sklep, który udostępni nam wszystkie niezbędne instrumenty bezproblemowo znajdziemy w swoim mieście albo online – przejdź do sklepu decoupage.

Możemy tam kupić surowe podkłady pod decoupage i wówczas będzie łatwiej zacząć nam przygodę z własnoręcznym zdobnictwem.
Decoupage może okazać się rewelacyjną zabawą dla całej rodziny na długie zimowe wieczory. Grupowa praca będzie wesoła i da nam mnóstwo radości.