
Wejdź na stronę twórcy – tam znajdziesz masę zajmujących treści, które rozszerzą Twą wiedzę na powyższy atrakcyjny temat.
Wymagane będą:

– większe i mniejsze słoiki + nakrętki – należy je skrupulatnie oczyścić, najlepiej sparzyć wrzątkiem i wysuszyć ściereczką,- klej – najlepiej przeźroczysty,- nożyczki,- żelowe farbki witrażowe,- materiały do dekoracji – koraliki, naklejki z nazwami przypraw bądź przetworów, wstążka, gumki recepturki, kolorowe szkiełka, ziarenka kawy lub zbóż itp., materiał dekoracyjny, ceratkę, koronki, serwetki – w tej kwestii ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.
Słoik na przetwory. Ze względu na pasteryzację przetworów i długiego gotowania we gorącej wodzie słoiki możemy udekorować dopiero po ich przestudzeniu.
Niezwykle fascynujący tekst, czyż nie? Przeczytaj też pozostałe wpisy, ponieważ tam polecana strona internetowa jest nie mniej wciągająca i pochłonie Cię w całości.
W necie odkryjemy całą masę projektów naklejek – wystarczy je wydrukować na samoprzylepnym papierze, przykleić po środku słoika. Kiedy już to zrobimy obrysowujemy wieczko na ozdobnym materiale – wycinamy okrąg o średnicy dwukrotnie większej niż odrysowane wieczko, i naciągamy za pomocą gumki recepturki na zakrętkę. Finalnie bierzemy zawiązujemy dekoracyjną kokardką – gotowe! Słoik na kawę. Tu naprawdę możemy puścić wodze fantazji.