Pastuch elektryczny dla czworonożnego przyjaciela – dlaczego warto kupić?

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu, ogrodu oraz psa, bez wątpienia myślisz nad odpowiednim kojcem dla pupila. Zwierzak nie powinien biegać wokół domu, niszcząc rabaty lub grządki z warzywami. O wiele lepiej jest, gdy ma swoje określone miejsce.

Szczeniak

Autor: 褒忠國中 雲端網
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże uwiązanie na łańcuchu nie jest też dobrym wyjściem. Świetną natomiast alternatywą jest pastuch elektryczny dla psa. Chcesz dowiedzieć się, jakie zalety posiada? Nade wszystko pastuch elektryczny dla psa nie jest widoczny. To niewidzialne ogrodzenie, dzięki któremu pies przysmaki dla psa nie wybiegnie poza obszar podwórka. Jego działanie oparte jest na przepływaniu prądu, który nie wywiera niebezpiecznego wpływu ani na zwierzęta, ani na człowieka.

To przyciągający oko artykuł, ale oprócz tego zgłąb również inny podobny oraz równie niebanalny materiał – my zalecamy to źródło.

Jest zupełnie bezpieczny, ponieważ nie razi czworonoga, lecz tworzy w nim tzw. psychologiczną granicę. Zwierze odczuwa jedynie niemiły impuls, który przeważnie jest też poprzedzony sygnałem dźwiękowym. Ogrodzenie składa się z przewodu antenowego, nadajnika i elektronicznej obroży.

Bezsprzeczną zaletą opisywanego rozwiązania jest możliwość dowolnego ułożenia przewodu, czego nie daje zwykła siatka. Przewód z łatwością przykryjemy trawą albo korą drzewa. Wystarczy trochę kreatywności, a szybko stanie się niezauważalny (zobacz szczegóły). Do tego ostre druty mogą ranić psa, jeśli ten zdecyduje się, by spróbować

Psy

Autor: fugzu
Źródło: http://www.flickr.com

przeskoczyć płot. Mogłoby to zakończyć się dla niego katastrofalnie. Decydując się na elektrycznego pastucha, nie będziemy zmuszeni obawiać się takich problemów. Jeżeli wątpisz czy pies będzie w stanie nauczyć się, gdzie jest jego miejsce, o to także nie powinieneś się martwić.

Czworonożny pupil szybko zrozumie, jaki jest jego teren. Zajmie mu to najwyżej dwa tygodnie, a ty już zawsze będziesz mógł cieszyć się pięknym ogrodem i nie będziesz ganić psiaka za każde, nawet nienaumyślne wykroczenie. Co istotne, takie ogrodzenia elektryczne można bez trudu rozbudować, dokładając następne elementy. Jeżeli w miejscu ogrodzenia chcesz zrobić bramę – nic łatwiejszego – to też jest możliwe. Zaawansowane technologie pozwalają na wszystko.Warto jest zastanowić się nad ukazanym rozwiązaniem, albowiem, jak widać, ma ono dużo bezsprzecznych zalet. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, udaj się do sklepu i spytaj o wszystkie kwestie.
Źródło: sport-dog.pl