Elektroniczne gadżety i sprzęty, które od niedawna cieszą się ogromną popularnością

Jeszcze dziesięć lat temu mało osób przypuszczało, że powietrzem nad naszymi głowami zawładną niewielkie urządzenia latające, popularnie nazywane dronami. A jednak taka sytuacja ma miejsce, i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie ich popularność będzie jeszcze rosła. Obecnie już za sto złotych można kupić niedużego drona. Wprawdzie jest to zabawka i nic poważniejszego nie da się nią zrobić, ale będzie latała. Za kilkaset złotych drony będą już dużo bardziej rozbudowane. Są przede wszystkim mocniejsze i większe, znacznie większy będzie również ich zasięg.

dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o nie, to przy wielu modelach bez problemów będzie się można pokusić o zainstalowanie niewielkiej kamery albo aparatu cyfrowego i zabawę się w oglądanie wszystkiego z lotu ptaka.

Zobacz tu, sprawdź ofertę (http://www.klubtanca.pl/pokazy-tanca/obozy-taneczne/) naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo niskie ceny, zatem się nie rozczarujesz!

Będzie to doskonałą zabawą, wykorzystując dron Phantom 4 (tutaj pełna specyfikacja: ) jest możliwość zrobić ujęcia, jakie nie byłyby możliwe z ziemi. Z tego też korzystają bardzo często studia które się zajmują filmowaniem i fotografią, wykorzystują one właśnie drony na rozmaitych imprezach i uroczystościach.

Z tym że do zastosowań profesjonalnych potrzebne będą profesjonalne urządzenia, a one będą kosztować nawet ponad dziesięć tysięcy złotych. Możliwości użycia dronów spowodowały, że zapotrzebowanie na niewielkie kamerki bardzo wzrosło, co nie znaczy że wcześniej nie były one popularne. Tu również od bardzo niedawna furorę robią niewielkie sportowe urządzenia, jakie można zamontować na kasku, kierowniczy czy ramieniu i filmować swoje wyczyny. Na początku korzystali z ich możliwości przede wszystkim wielbiciele adrenaliny, którzy chcieli się pochwalić tym co robią przed światem.

Ciekawy artykuł:

Aktualnie za niecały tysiąc złotych każdy zakupić może kamerkę, za pomocą jakiej może nagrać wszystko co będzie chciał. Wytwórcy tego sprzętu przeganiają się w coraz nowocześniejszych pomysłach, kamerki GoPro HERO 4 Session są coraz mniejsze, lżejsze i więcej mogą wytrzymać niż ich poprzedniczki. Normą jeśli będzie chodzić o te sprzęty jest wysoka odporność na atmosferyczne warunki, na pewno nie przestraszą ich piasek, niskie temperatury, śniegi czy nawet zanurzenie na kilka metrów pod wodę.