Czym jest przedszkole dla czworonogów?

W okresie szczenięcym psiaki chłoną wiedzę jak gąbka, a to czego się w tym czasie nauczą pozostanie w nich na całe ich życie.
Właściwie socjalizowane oraz prowadzone psiątko wyrośnie na dobrze odchowanego a także ułożonego dojrzałego psa, który z dużą radością będzie towarzyszył nam we każdych sprawach życia .

border colie

Autor: lubasi
Źródło: http://www.flickr.com
Psie przedszkole Warszawa to świetny doświadczalny poligon. Przedszkola takowe przyjmują psiaki wszelkich ras, jak i kundelki w wieku od mniej więcej 2,5 do 5 miesiąca.

Gdy ciekawi Cię prezentowany temat, to odsyłam do www (http://www.alpaki.pl/alpaki-jako-biznes,3), ponieważ znajdziesz tu wiele fascynujących zagadnień w tym temacie.

Szkolenie najczęściej przewidziane jest na sześć zajęć. Jest to szkolenie dla szczeniąt wszystkich ras.

Impuls

Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze spotkanie będzie miało zazwyczaj teoretyczny charakter a odbywa się bez udziału psów. Podczas tego spotkania omawiane będą wszelkie teoretyczne zagadnienia dotyczące tzw. pozytywnego szkolenia jak też pracy z klikerem. Każdy z uczestników otrzymuje kliker i dostęp do szkoleniowych materiałów pod postacią instruktażowego filmiku i skryptu.

Bardzo zaintrygowała Cię analizowana na tej stronie tematyka? W takim razie bez obawy kliknij tutaj, ponieważ więcej odnajdziesz w linku (https://sklep.acana.com.pl/5-sucha-karma-dla-psa).

właściciele mogą również zadawać pytania dotyczące zachowania piesków i kształtowania relacji ze szczenięciem. Wszystko po to, ażeby na kolejnych spotkaniach skupiać się na zajęciach z psami i nie tracić czasu na rozmowy. W psim przedszkolu szczeniaczki uczą się „dobrych manier” w stosunku do pozostałych psów, jak także do ludzi. Takie zajęcia dodają młodym psom pewności siebie, przez co nie stają się bojaźliwe jak też agresywne.

Dlatego istotnym zamysłem szkolenia szczeniaka jest oswojenie z obiektami, zapachami a także brzmieniami, jakich może bać się w dorosłym życiu. Na późniejszych zajęciach następuje także nauka ważnych komend jak też spacerowania na luźnej smyczy, a do tego przyzwyczajanie pieska do rozmaitego typu zabiegów pielęgnacyjnych.