Motel dla koni

Konie z pewnością należą do najbardziej godnych zwierząt. Ich niezwykle foremne uformowane ciało, pełne wyrazu i dobrotliwe oczy u ludzi wytwarzają prawdziwy zachwyt. Konie wymagają szczególnej troskliwości. Zarówno ze względu na delikatne zdrowie, jak i psychikę. Bezpieczeństwo rumaków to temat obszerny i ważki dla każdego, kto kocha konie i je ma.

konie

Autor: Noel Pennington
Źródło: http://www.flickr.com

Pewne jest, że pensjonaty dla zwierząt (pensjonaty dla zwierząt) gwarantują wysoki standard usług i komfortowe warunki dla koni i ich właścicieli. Większa część stajni powstało na początku jako spełnienie upodobań, jedynie do celów własnych, z czasem dzięki pasji i sentymentu do koni także z myślą o innych miłośnikach takich zwierzaków została zmieniona na pensjonat.

Pensjonat dla koni to niecodzienne pomieszczenie. Tutaj na pierwszym miejscu i centralne są konie pozostawione na jakiś czas. Tok czasu wyznaczają potrzeby i specyfika tych wspaniałych ssaków, ich żywienie, pielęgnacja i aktywność oraz ruch. W pensjonacie są przestronne boksy, a wokół, łąki i pastwiska, na których nasi ulubieńcy mają Nad Wigramiwybieg oraz soczystą łąkę. Ponadto oczywiście pełne utrzymanie, pielęgnowanie, całodobową opiekę, również ciągły nadzór weterynarza. Konie trzymane są w ładnych, dobrze rozświetlonych stajniach, są pod świetną opieką ludzi pracujących w stajni i ochotników pomagających w pracach stajennych.

koń

Usytuowanie stajni na obrębie Warszawy stanowi dogodne miejsce dla ludzi aktywnych zawodowo, a zarazem kochających bliskość przyrody. Blisko lokalnego gwaru, a jednocześnie na tyle daleko żeby ofiarować swoim zwierzętom, również i sobie krainę wypoczynku, głuszy i równowagi w otulinie czystych lasów. Bliskość stajni od miejsca gdzie mieszkamy daje ogromny komfort nie tylko odnośnie czasu dojazdu i zużytego paliwa, lecz także komfort psychiczny.

Wszyscy wiemy, iż są takie chwile, że przy zwierzaku trzeba posiedzieć i pół dnia, albo zmienić opatrunek rankiem, przed pójściem do pracy. W miejscach pensjonatowych dla koni posiadacz konia może ulokować swojego pupila i doglądać go osobiście, albo po części zlecić nadzór właścicielom..