Dragon Ball – manga, anime i cykl gier komputerowych, które zachwycają kolejne generacje.

Pomimo znaczących różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje sympatyków kreskówek z kraju kwitnącej wiśni.

Jedną z najbardziej znanych produkcji tego rodzaju jest bezapelacyjnie Dragon Ball. Serial ten powstał na podstawie mangi autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem inspiracji dla tego sławnego mangaki była natomiast chińska powieść pod tytułem „Wędrówka na Zachód”.
Choć od światowej premiery pierwszej serii anime upłynęły trzy dekady, nadal cieszy się ona wielkim uznaniem wśród dzieci i dorosłych wielbicieli tego gatunku. Przygody Son Goku, Bulmy i Kuririna porywają kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, produkując rozmaite przedmioty z bohaterami anime – .
Nie dziwi zatem fakt, że kolosalnym sukcesem okazały się także gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ukochanych bohaterów i rozgrywanie pasjonujących pojedynków.

Chcesz poszerzyć własną wiedzę z tego działu? Służymy pomocą. Wystarczy przejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej dobry dentysta warszawa bielany szczegółów.

Jedną z popularniejszych gier opierających się na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja ma już sześć lat, nadal zaskakuje graczy rewelacyjną grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.

Katowice

Źródło: http://pixabay.com
Dragon Ball: Raging Blast 2 to klasyczna bijatyka, w której doskonale opracowane pojedynki przeplatają się z wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu postaci, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia zmagań i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.

Bijatyki to pozycje, przy których doskonale sprawdzają się kontrolery. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami. Aby podłączyć kontroler do komputera należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie – . Driver PC możemy bez problemu pobrać z Internetu.