Unikalne zastosowanie akwarium w domu

Nowatorskie uzupełnienie przestrzeni domu z roku na rok wspina się na coraz wyższy poziom. Aranżujący ustawicznie starają się znaleźć nowe bardziej zjawiskowe jak i efektywniejsze narzędzia do zaakcentowania niepowtarzalności swojego domu.

piasek kwarcowy

Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie do łask powracają akwaria. Nie są to jednak małe szklane kule, lecz designerskie warianty, których wygląd po prostu oszołamia. Wypełnione przez skrzący się piasek kwarcowy Sandmix oraz różnorodne dodatki akwarystyczne współczesne akwaria, jawią się często jako swego rodzaju „dzieła sztuki”.
osuszacze

Autor: Clint Budd
Źródło: http://www.flickr.com
Akwarium do nie tak dawna było rzadko spotykane w przestrzeniach designersko utrzymanych mieszkań. Z jakiego powodu? Gabaryty. Nowoczesne akwaria zajmowały za dużo miejsca skutecznie zmniejszając pole do aranżacyjnego manewru dla mieszkającego. Obecnie schematy myślenia się zmieniły. Akwaria właśnie przez swoją wielkość mają stanowić element centralny pomieszczenia przykuwając wzrok swoją masywnością oraz zgromadzeniem żywych i sztucznych dodatków.

Czy według Twojej opinii, prezentowany artykuł zasługuje na większą uwagę? Jeżeli tak, to zobacz również pozostałe przydatne informacje, które niewątpliwie zadowolą Twoją ciekawość.

/J]

Rybki jak i inne żyjątka to tylko drobna część sukcesu. Nadrzędną rolę gra tu sam wygląd akwarium, a raczej liczba i jakość wypełniających je elementów. Piasek kwarcowy jako podłoże dekoracyjne, różne gatunki podwodnej flory i oświetlenie sumują się na wymiar otrzymanej zjawiskowości oraz umiejętności akwarium do dopełnienia danej przestrzeni.

Designerskie akwaria nie są ograniczone tylko do przestrzeni domów, sprawdzają się one również idealnie w salach konferencyjnych Sandmix. Są one środkiem wykończeniowym, który umożliwia pełniejsze rozwinięcie aranżacyjnych skrzydeł i powołanie do życia prawdziwie zjawiskowej wizji wykończeniowej.